ثبت نام در سیستم پرداخت به ازاء کلیک تبلیغات گستر سخنی با اعلمی نماینده محبوب و شجاع مردم تبریز - روزی تو خواهی آمد
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دوشنبه 27 اسفند‌ماه سال 1386
مقام معظم رهبری:" اعلمی از نمایندگان شجاعی است که کوچکترین مشکل مالی و اخلاقی در پرونده اش نیست، از موقعیت خوبی هم در نزد مردم برخوردار بوده و افراد زیادی می گویند که زندگی سالمی دارد، البته تندی هائی هم دارد که آنهم ناشی از شاخص هایی است که به آن عمل می کند".* منبع

 من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

مدتی بود که فکرم مشغول انتخاب نماینده اصلح بود .با خود می گفتم عجب مملکتی است یک عده دارای تخصصهای متفاوت دارند کلی پول خرج می کنند و سور می دهند و ....که ای مردم شما را به ... ما را به عنوان خدمتگزار خود انتخاب کنید تا برایتان خدمت کنیم  البته کاری ندارم که آیا فقط در پست نمایندگی می توان خدمت نمود؟چرا یک عده در پست فعلی خود هیچ خدمتی ازشان ندیده ایم؟

ضمن احترام به بقیه کاندیداها بهتر از شما نیافتم.کسی که در مجلس ششم یک بار تبلیغات نه چندان هزینه دار را انجام داد  به عنوان نفر اول به مجلس راه یافت و در مجلس هفتم دیگر تبلیغات نکرد چون به نظر حقیر عملکرد چهارساله تان برای همه معلوم بود لذا در مجلس هفتم بدون تبلیغات باز نفر دوم بودید .نماینده ای که موضع گیری هایش بر اساس منافع شخصی و حزبی اش نبود بلکه بر اساس مصالح جامعه و وظیفه نمایندگی اش بود .بارها از عملکرد دولت و بعضی از وزرا  چه در دولت قبلی و چه در دولت فعلی انتقاد کردید و آنها را جهت سوال به مجلس کشاندید و حتی یک بار چک سفیدی را که در بررسی تخلفات یکی از شرکتها برایتان داده بودند به مجلس آوردید و نشان همه دادید.تا چه رسد به اینکه مثل بعضی ها به فکر برج سازی و ... باشی.

و تازگیها جمله ای گفته بودید که واکنش برخی از رسانه ها و تریبونها را در پی داشت و آن توهین به امام حسین (ع) بود!!!

نمی دانم آیا استیضاح از یک وزیر توهین به ایشان است یا انجام وظیفه یک نماینده برای تنویر افکار وی و بقیه است!

حالا گیرم که این وزیر فرد بسیار کار درست و در دولت خدمتگزار باشد .

آیا از عملکرد ائمه و پیامبران انتقاد نمی شد و آیا این توهین به ایشان بود و یا نشانه اینکه شاید بعضی از مردم حکمت انجام بعضی از افعال ایشان را نمی دانستند و پس از سوال و جواب توجیه می شدند.

اگر به فرض کسی از روی نادانی در محضر شخص پیامبر یا امامان بی احترامی به ایشان می کردند آیا این کار از ارزش ائمه می کاست یا بر عکس جهل و نادانی آن شخص را نشان می داد.

آیا تمامی فرمانروایان و والی ها و فرماندهانی که ائمه انتخاب می کردند همه معصوم بودند !!!و اگر چنین بودبه عنوان نمونه ماجرای نامه امام علی (ع) به یکی از فرمانروایان به عنوان نمونه که خانه ای گرانقیمت خریده بودند  و در مجالسش عده ای ثروتمند جمع می شدند و از فقیر و فقرا خبری نبودبرای چه بود؟!!!

با اینحال وقتی که شما گفتید: وظیفه من اقتضا می کند که از کابینه دولت استیضاح کنم حتی اگر این کابینه  کابینه امام حسین(ع) باشد(که نیست) صرفا" برای تاکید بر وظیفه نمایندگی تان بود.بعضی ها آن را دستاویزی قرار دادند و در تریبونها جار و جنجال براه انداختند تا شما را تخریب نمایند.

ولی بنده اعتقادم بر این است که اگر تمامی تاریکیهای جهان باهم جمع گردند روشنایی یک شمع کوچک را نمی توانند ازش بگیرند.

تا آنجا که من اطلاع داشتم رزمنده ای با چند سال حضور در میادین جنگ و با 40 یا 45 درصد جانبازی هستید ولی چرا به شما عدم التزام عملی به اسلام نسبت داده اند نمی دانم!

تا دیروز هنوز فکر می کردم که اسمتان رادر لیست کاندیداها خواهم یافت ولی نبودید شما از زیر مسئولیت سنگین خدمتگزاری و نمایندگی مردم راحت شدید وما از داشتن یک نماینده به تمام معنا محروم شدیم(هر چند که شاید شما هم عیب و ایرادی هم در کارهایتان بوده باشد ولی در مقایسه با عملکرد مثبت تان قابل اغماض بودند).

در برگ رای خودم ردیف اول که به شما اختصاص داشت باز اسمتان را نوشتم ردیف دوم را با توجه به اختلاف زیاد شما و دیگر کسانی که انتخاب کرده بودم باز به شما اختصاص دادم و بعد از آن اسامی سایر کاندیداها یی را که در نظر داشتم نوشتم.

این نوشته من فقط بخاطر این بود که در برابر عده ای که سعی کردند بناحق شما را تخریب کنند سکوت نکرده باشم که سکوت در برابر ظلم به منزله رضایت از آن است و این کمترین کاری بود که می توانستم انجام بدهم.

برای شما عزیز آرزوی سلامت و توفیق روزافزون در تمامی عرصه های زندگی و خدمت به مردم استان و ایران عزیز می نمایم.سرفراز و پیروز باشید – یا علی
آدرس سایت دکتر اکبر اعلمی akbaralami.com

ثبت نام در سیستم پرداخت به ازاء کلیک تبلیغات گستر