ثبت نام در سیستم پرداخت به ازاء کلیک تبلیغات گستر جزئیات دیدار خاتمی با رهبری از زبان خاتمی - روزی تو خواهی آمد
X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 29 دی‌ماه سال 1387

محمد خاتمی پیش از ظهر امروز جمعه در حاشیه همایش "دهه چهارم، ضرورت تعامل و تحول" در پاسخ به سئوالات متعدد خبرنگاران درباره اینکه آیا برای حضور در انتخابات همچنان تردید دارید، گفت: من برای حضور (رای دادن) در انتخابات تردیدی ندارم، اما هنوز دغدغه هایم برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری به قوت خود پابرجاست و تمام مطالبم را چهارشنبه هفته گذشته بیان کردم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی افزود: اما نسبت به کاندیداتوری‌ام در مورد تردیدهایی که دارم مشغول فکر کردن هستم و انشاءالله این تردیدها هم مرتفع شود.

خاتمی با تاکید بر این‌که افراد باید در انتخابات شرکت کنند، یادآور شد: در انتخابات افراد باید ببیند که چه کسانی و چگونه می‌توانند کار کنند و انشاءالله همین‌طور می‌شود. انتخابات آتی باید انتخاباتی آزاد باشد و هرکس که رای آورد رییس‌جمهور شود.
رئیس بنیاد باران در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید نتیجه دیدار اخیرتان با ناطق نوری چه بوده است، تصریح کرد: من مدام با آقای ناطق نوری دیدار و گفتگو می کنم اما ایشان در این خصوص توصیه‌ای به من نداشته است.

خاتمی در پاسخ به سوالی نتایج دیدارش با رهبر معظم انقلاب را نیز خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: متاسفم که کسانی از قول رهبری می‌گویند که ایشان نظر خاصی روی کاندیدایی دارد و یا درمورد کاندیدای دیگر معتقدند که نیاید. این نسبت دادن به رهبری، جفای به ایشان است.

رئیس دولت اصلاحات با تکذیب دیدار سیدحسن خمینی با مقام معظم رهبری برای ورود وی، به عرصه انتخابات گفت: متاسفم از اینکه در جامعه گفته می‌‏شود مقام معظم رهبری معین کرده است که چه کسی باید باشد.

هم چنین به نوشته سایت نزدیک به میر حسین موسوی:‌ سید محمد خاتمی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که با حمایت رهبری از دولت نهم مشخص شده که رئیس‌‏جمهور بعدی چه کسی است، گفت:‌‏ متاسفم از اینکه در جامعه گفته می‌‏شود رهبری معین کرده که چه کسی باید باشد. رهبری نه معین می‌‏کند نه بنایش بر این است که چه کسی بیاید و یا چه کسی نیاید. من هم با ایشان دیداری داشته‌‏ام و البته دیداری هم قبلاً داشته‌‏ام. ایشان هر کسی بیاید و رای مردم را داشته باشد، با او کار می کنند و نظر ایشان هم همین است.

خبرنگاری از خاتمی پرسید گفته می‌‏شود شما در دقیقه 90 وارد عرصه انتخابات می‌‏شوید که خاتمی پاسخ داد: مگر من فوتبال بازی می‌‏کنم.وی در پاسخ به سوال دیگری که گفته می‌‏شود، سید حسن خمینی برای ورود شما به عرصه انتخابات با رهبری رایزنی‌‏هایی داشته است،گفت: چنین خبری را تکذیب می‌‏کنم.

منبع خبر : 

ثبت نام در سیستم پرداخت به ازاء کلیک تبلیغات گستر